ENGLISH:
Hi im a 27 year old Turkish player who came back to game after 9 years.at first i couldnt know how to contact you guys so i chose to write from here.i see a lot of guys from Turkey just like me and i think we comprise the highest part of users.my issue is about the lack of Turkish language in-game, i see you guys have changed a little.In my opinion this problem about language deficiency plays a big role about Turkish players quitting the game.The names of places in map,quests(also new ones),items and many of them are problematic to our users.
My main reason to write this,im a mid-level web designer and i want to help.I really love this game and because of my job i spend most of my time in pc.If you guys can send me the files of language pack i can edit and send you guys back.my aim is bring the old players like me to the game again.i believe i can fix this.
Thank you for taking your precious time to read this. Im waiting for your answers.

TURKISH:
Merhaba, Hayırlı çalışmalar size bu mesajı nerden gönderebileceğimi bilemedim bu yüzden buradan yazmaktayım ben 27 yaşımdayım bu oyunda 9 sene önce bende vardım tekrardan geri döndüm ve gördüğüm kadarıyla büyük bir çoğunluğu halen türklerden oluşmakta yalnız türkçe dil desteğini geliştirmeyi bırakmanız biraz kötü olmuş çünkü eski tadı vermiyor sanırsam bu nedeninde user kaybında büyük bir rolü var örneğin ışınlayıcılar, item başlıkları, bazı yeni eklenen görevler item başlıklarınında ingilizce olması ingilizcesi kötü olanlar için sorun teşkil ediyor açık artırmada item araması bile bir çok kişi için dert oluyor eğer bu oyunu seviyorum ve elimden geleni yapmak isterim türkçe packların içinden sadece item isimleri ve npc konuşmaları görev konuşmalarının bulunduğu dosyaları atın ben düzenleyip sizlere ulaştırayım oyuncuları bu oyuna tekrar kazandıralım benim orta düzey web tasarım yazılım bilgim var elimden birşeyler geleceğine inanıyorum cevabınızı beklemekteyim.