Announcement

Collapse
No announcement yet.

oyuna giremiyorum

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• oyuna giremiyorum

bugün türkiye saati ile bakım 12:00'da tamamlandı ama saat 13:45 oldu ben hala oyuna giremiyorum yardım edin lütfen.Oyun clientine tıklıyorum oyuna giriş bilgilerimi yazıyorum ama öylece hiçbir tepki vermeden kalıyor karakter ekranına giremiyorum hata vermiyor sebebi nedir acaba yardım edermisiniz

hala bekliyorum gm lerim bakarmısınız artık güncellemeden sonra oldu yardım edecek yokmu acaba oyuna giremiyorum.iyi günler

Comment

oyunun tekrar yükledim antivirüsü devre dışı bıraktım güvenlik duvarını devre dışı bıraktım olmadı yardım lütfen

Comment

• 05bunuyu
        05bunuyu commented
        Editing a comment
        bunda anlamıcak bişey yok lancır aktif ama serveri açmadılar güncellemede sorun olmuş olabilir test ten dolayı süre uzadı normal herkezde aynı giriş yok

Her seferinde aynı haltı yiyorlar. Saatlerce bakım yapılıyor sonuç olarak gözle görülen tek olay serverlara restart atılması ne buglar çözülüyor ne lag sorununa çözüm bulunuyor.

Comment

oyuna girdim tek server var sanki oyuna yeni başlıyorsun gbi olmuş tüm car silin miş

Comment

abi bende sadece eden serveri var serafin yok ne iş çarım ordaydı benim şimdi gördüm yav

Comment

Working...
          X