Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem zakupu itemów z cs

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ancek
    started a topic problem zakupu itemów z cs

problem zakupu itemów z cs

Witam
    Od paru dni mam problem, gdyż doładowałem wc i nie mogę ich wydać. Wchodząc w grę i otwierając ikonke sklepu wyskakuje mi tylko siwy pasek z X oczywiscie zebym mógł to jakoś zamknąć,wchodząc na stronę i chcąc coś zakupić mam znow inny problem. Polega on na tym że jest wszystko cacy czyli wybieram przedmiot daje opcje kup i tu się zaczyna problem bo potwierdzić zakupu nie mogę obraz potwierdzenia znika za wodnym opisem przedmiotu;( i tylko opcja cencel dziala;(
    proszę o pomoc z góry dziekuje i do usłyszenia

• WEBZENICK
    replied
    Witam ponownie
    Po resecie ustawień przeglądarki [ I E ] i restarcie systemu IS z poziomu gry już działa. Niestety,ale sklep na stronce nadal fiksuje. Dzięki za uwagę i powodzenia.

Leave a comment:

• KUPIDYNI
    commented on 's reply
    U mnie to nie działa, muszę zaczekać na inne podpowiedzi.

• Qver
    replied
    Słuchajcie udało mi się wejść do sklepu z poziomu gry. Co zrobiłem? Zmniejszyłem rozdzielczość na 1024x720 i przeszedłem w tryb okna. Wówczas w oknie sklepu są widoczne itemy i można dokonać tranzakcji. Słabe to wiem. Szkoda, że nie działa to jak należy i również na stronie www jest problem.
    Edit: Nie trzeba zmniejszać rozdzielczości. Wystarczy przejść w tryb okna.
    Last edited by Qver; 04-06-19, 03:44 PM.

Leave a comment:

• Qver
    replied
    Podpinam się pod tym postem. Mam dokładnie ten sam problem. Dla próby kupiłem coś na US i tam działa. Problem jest z wersją gry dla EU.

Leave a comment:

• WEBZENICK
    replied
    Mam ten sam problem - z poziomu gry wpierdziela się info RANK i lvl itemów i nic z tym nie można zrobić jedynie zamknąć IS , a z www dokładnie to samo.
    Również proszę o podpowiedzi jak się z tym uporać.
    Dokładniej = z 10 dni temu w IS ze stronki kupiłem losowe HV i trafiłem na 30 dni i od tego czasu coś świruje / na kilku kontach to samo/.Proszę graczy o podpowiedzi i może obsługa gry zainteresuje się problemem.
    Wszystkiego dobrego all.
    EDIT= wiem ,że jest wersja US i EU dla IS
    Last edited by WEBZENICK; 02-06-19, 06:19 PM.

Leave a comment:

Working...
X