Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem zakupu itemów z cs

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Ancek
  started a topic problem zakupu itemów z cs

  problem zakupu itemów z cs

  Witam
  Od paru dni mam problem, gdyż doładowałem wc i nie mogę ich wydać. Wchodząc w grę i otwierając ikonke sklepu wyskakuje mi tylko siwy pasek z X oczywiscie zebym mógł to jakoś zamknąć,wchodząc na stronę i chcąc coś zakupić mam znow inny problem. Polega on na tym że jest wszystko cacy czyli wybieram przedmiot daje opcje kup i tu się zaczyna problem bo potwierdzić zakupu nie mogę obraz potwierdzenia znika za wodnym opisem przedmiotu;( i tylko opcja cencel dziala;(
  proszę o pomoc z góry dziekuje i do usłyszenia

 • WEBZENICK
  replied
  Witam ponownie
  Po resecie ustawień przeglądarki [ I E ] i restarcie systemu IS z poziomu gry już działa. Niestety,ale sklep na stronce nadal fiksuje. Dzięki za uwagę i powodzenia.

  Leave a comment:


 • KUPIDYNI
  commented on 's reply
  U mnie to nie działa, muszę zaczekać na inne podpowiedzi.

 • Qver
  replied
  Słuchajcie udało mi się wejść do sklepu z poziomu gry. Co zrobiłem? Zmniejszyłem rozdzielczość na 1024x720 i przeszedłem w tryb okna. Wówczas w oknie sklepu są widoczne itemy i można dokonać tranzakcji. Słabe to wiem. Szkoda, że nie działa to jak należy i również na stronie www jest problem.
  Edit: Nie trzeba zmniejszać rozdzielczości. Wystarczy przejść w tryb okna.
  Last edited by Qver; 04-06-19, 03:44 PM.

  Leave a comment:


 • Qver
  replied
  Podpinam się pod tym postem. Mam dokładnie ten sam problem. Dla próby kupiłem coś na US i tam działa. Problem jest z wersją gry dla EU.

  Leave a comment:


 • WEBZENICK
  replied
  Mam ten sam problem - z poziomu gry wpierdziela się info RANK i lvl itemów i nic z tym nie można zrobić jedynie zamknąć IS , a z www dokładnie to samo.
  Również proszę o podpowiedzi jak się z tym uporać.
  Dokładniej = z 10 dni temu w IS ze stronki kupiłem losowe HV i trafiłem na 30 dni i od tego czasu coś świruje / na kilku kontach to samo/.Proszę graczy o podpowiedzi i może obsługa gry zainteresuje się problemem.
  Wszystkiego dobrego all.
  EDIT= wiem ,że jest wersja US i EU dla IS
  Last edited by WEBZENICK; 02-06-19, 06:19 PM.

  Leave a comment:

Working...
X