Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jest tu ktos?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Jest tu ktos?

Witam, zyje to Polskie forum ?

Umarło dawno temu

Comment

A Polskich graczy jest trochę czy już na palcach u dłoni można policzyć ??

Comment

Ja gram aktualnie bk 350 lvl szukam guild, i pytanko gdzie mogę expic ? Mój buff to 1450 exp ale lvl leci tak wolno ze szok ktoś jakieś pomysły ? Drugie pytanie czy solo zrobie quest przy 400 lvl ? Chodzi o elfa i cała reszte

Comment

Pewien BK nicku nie pamiętam, było to dawno wiem ze był założycielem gildi Sith (midgard server season 2) w season 4 wbił 400 lvl po 2 latach gry bez używania jakich kolwiek donate, więc zastanów się czego oczekujesz grając dalej
          BK jest w stanie solo zrobić q400lvl dużo potków HP i dużo kręcenia combo jak w dawnych czasach ^^

Comment

• Worldedit
            Worldedit commented
            Editing a comment
            Ten BK to był "Martwy" - nie wiem czy ktokolwiek bedzie mnie kojarzyl ale mój wlasnie na midgardzie w sezonie 2 to Tramalek

Czyli 5 lvl przez noc to sporo heh

Comment

O Widze ze jednak kilka osob sie znalazlo
            Ja gram na Helheim SM 310lvl , przydaloby sie jakies party ale na serv Gold

Comment

Szukam osób do wspólnej gry , chciałbym zacząć od początku i zauważyłem, że mają wprowadzić ten speed server także może ktoś z was zaczyna nową postać albo chce stworzyć inną ?

Comment

Wiecie jaka jest teraz największa aktywna Polska gildia na helheim ??
                Z chęcią do jakiejś dołączę

Comment

dołączam się tez ja 380 bk szukam guild

Comment

Ja szukam ekipy na speed srerver

Comment

Working...
                    X