Announcement

Collapse
No announcement yet.

Start od zera

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Devexowy
    started a topic Start od zera

Start od zera

Hej,
    W związku z tym, że mam już dość skakania po privach chciałbym zacząć grę na GMO i mam kilka pytań:
    1) Kiedy można spodziewać się nowego speed serwera?
    2) Czy warto zaczynać normalnie bez speed serwera z full boostem do expa? Jak wygląda kwestia itemów przy tak szybkim expie?
    3) Ile zajmuje wbicie 1-400 i później ML na full bonusie?
    4) Ile kosztuje full boost? Co warto/nie warto kupować?
    5) Na speedzie dostaje się jakieś itemy na początek / wingi czy tylko Xshop? Jeżeli Xshop to co można tam dostać?
    6) Na którym serwerze gra najwięcej polaków?
    7) Chciałbym zagrać SMem. Jak radzi sobie 1-400 solo i 400+? Z czego najczęściej bije / jakich itemów +/- potrzebuje do spokojnej farmy?
    Może ktoś będzie expił nową postać i jakoś się dogadamy na wspólną grę?
    Z góry dzięki za pomoc.
    Last edited by Devexowy; 14-02-19, 10:07 AM.

• Yamakuzo
    replied
    Originally posted by Devexowy View Post
    A sety?
    Jakie / +? / exc / anc /

Wejdz na server 6 / wcisnij P i masz liste itemkow poprzegladaj sobie na tym Alfaheim i nie sugeruj sie cenami ktore ci podaje z Helheim ziom.

Nieprecyzyjne pytanie "po ile sety" to jak pytanie - "a po ile bronie chodza" ?

Przyklad. Koszt setu pad +0+X to jakies 2 b a koszt setu max awa to jakies 17 tys blessow - jest rozrzut cenowy wiec lepiej sprecyzowac pytanie
    Last edited by Yamakuzo; 17-02-19, 09:43 AM.

Leave a comment:

• Devexowy
    replied
    A sety?

Leave a comment:

• Yamakuzo
    replied
    Dzięki za odpowiedź - chyba jednak zdecyduje się na Alfheim .
    Mam jeszcze jedno pytanie - w jakiej cenie są (o ile w ogóle są) sety i bronie BA / DA / HA +9 i wiecej?
    Wspomniales o SM. Bronie w zaleznosci od opcji xba od 400b na +0 do 1.5k na +15 . Xda ok 1.5ft-4ft w zaleznosci od opcji i poziomu oraz xHA od 3ft do nawet 8 ft za max 3 opt luck.

Leave a comment:

• Bednarski
    replied
    Poczekaj, aż ktoś starszy stażem odpisze Tobie. Ja gram od 2 tygodni po przerwie rocznej z jednym powrotem w między czasie.
    Nie jestem obeznany w cenach lub po prostu wejdź i sprawdź ceny w Loren Market.

Leave a comment:

• Devexowy
    replied
    A w jakiej cenie można dostać te przedmioty na HH?

Leave a comment:

• Bednarski
    replied
    Tak jak wolisz.
    Mam jeszcze jedno pytanie - w jakiej cenie są (o ile w ogóle są) sety i bronie BA / DA / HA +9 i wiecej?
    Tego nie wiem, zakładam, że ceny rynkowe są niższe niż na Helmheim z powodu mniejszej ilości graczy.

Leave a comment:

• Devexowy
    replied

Leave a comment:

• Bednarski
    replied
    Cześć, drogi kolego odpowiem Ci na pytania:

1) Niewiadomo kiedy można spoedziewać się nowego Speed Server. Aktualnie lepszy leveling jest na trzech pierwszych pomijając Eldorado.
    2) Tak, warto zaczynać. Obecnie dostajesz EXP Bost różnych grade'ów (Bless Of Light) za wypełnianie questów i misji.
    3) 2 tygodnie, miesiąc, pół roku - zależy od Ciebie. Mnie zajął ostatnio pół roku.
    4) Tak jak wyżej to zależy od Ciebie - obeznaj się z tym co masz w sklepiku - najniższe doładowanie za sms to 23.50 ZŁ.
    5) Parę miesięcy temu dostawało się wingi oraz broń, moja została w ekwipunku i czeka do następnego Speed Server.
    6) Na Helmheim na złotych kanałach gra ich mnóstwo. Co do pozostałych serwerów to nie wiem - nie chadzam po nich.
    7) Właściwy wybór dla kogoś kto lubi farmić zen to full ene i czarnymi duszkami - Jeśli gracz nie nudzi się przy tym.
    Jego mnożniki zależą od tego ile defensujesz na spocie przy expieniu. Najczęściej późno levelowe skille wykorzystuje.
    Wg. mnie wiadoma sprawa str / agi pod staff / armor i reszta full ene - tak do 120 lvl'a i nazbierać Bless of Light (boostery expa)
    - nie zużywać ich pod żadnym pozorem na expowiskach - następnie kupić ticket na Gold Channel i tam grindować.

Zapraszam Cię na Helmheim do pogrania w gildii POLSKIE przynależymy do Duprianów (D) jest nas dwóch kolegów - niskopoziomowi (100+) Nowe postacie pozakładane - zabawa od nowa bez stresu dla zabawy - Ty im szybciej zaczniesz tym szybciej będziesz mógł poszukać kogoś innego z innej ekipki - polecam się, ja.
    Last edited by Bednarski; 15-02-19, 04:20 PM.

Leave a comment:

Working...
X