Announcement

Collapse
No announcement yet.

DC przy logowaniu różnych kont

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• DC przy logowaniu różnych kont

Witam.
    Mam przyznam ogromny problem. Zrobiłem sobie przerwę z grą na pare miesięcy. Wątpię, żeby miało to związek z IP, ale dodam, że zmieniłem miejsce zamieszkania, format poleciał również.
    A problem wygląda tak:
    Mam 2 konta poboczne (handel itd) i 1 główne na którym mam postać BM 440+lvl, kamienie, itemki wszystko.
    Na jedno z pobocznych mogę się zalogować do gry bez problemu, na pozostałe 2 przy wpisaniu logów dostaję od razu DC
    Próbowałem już wedle mnie wszystkiego. Wszystkie Frameworki i Visuale mam poinstalowane, firewall przepuszcza, wielokrotny reinstal gry, instalacja na innym komputerze.
    Nic nie pomaga.
    I teraz ciekawostka. Przy pierwszym reinstalu udało mi się zalogować RAZ na główne konto, od tamtego czasu wszystkie próby kończą się klęską.
    Pomóżcie bo nie mam pomysłów...

Moje konto - ustawienia - bezpieczenstwo i tam kraj dodaj jak zmieniles moze . 1sze co mi na mysl przychodzi
    Originally posted by WigleGamer
    The hacker character: Yamakuzo from guild ddteam in helheim

Originally posted by PhodeCRE

u are a fvk*** abuser
    get out from here

Comment

dostałeś pewnie bana , po tym jak okradłeś JaguarPl z serweru midgard z vic seta itp . Zresztą połowa polakow z midgard o tym wie . Pozdrawia kolega z gidli BroWar zapewne pamietasz

Comment

Originally posted by PumaPl View Post
        dostałeś pewnie bana , po tym jak okradłeś JaguarPl z serweru midgard z vic seta itp . Zresztą połowa polakow z midgard o tym wie . Pozdrawia kolega z gidli BroWar zapewne pamietasz
        Mozliwe ze cos jest z kontem albo poprostu zablokowane i od razu wyrzuca z servera, tez mialem taki problem ze po wpisaniu loginow od razu DC. Macie jakies dowody na wyzej wspomniana kradziez ?
        (VM)d4rknight

Comment

• PumaPl
          PumaPl commented
          Editing a comment
          Tylko on mial passy do Guild master kolegi a itemy znajdowaly sie wlasnie na gm , są osoby które moga to potwierdzic miedzyinnymi wlasciciel konta , i jego kolega . ale nwm czy beda chcieli zawracac sobie tym nim glowe . tak nie tylko byl vic set , nie pamietam dokladnie co tam bylo jeszcze ale pamietam ze kumpel ostro sie wkurzyl . KazaPL po kradziezy uciekl odrazu z guild i nie pokazywal sie az do dzis . Po jego "niby przerwie" . Kolezka pisal tickety ale wz mu odpisywalo ze mogl nie dawac pass czy cos takiego
          Last edited by PumaPl; 02-03-18, 05:51 PM.

mozesz nagrac to, jak to dc wyglada? bo moze mam rozwiazanie, tylko upewnic sie chcialem, ze to ten sam problem

Comment

witam też chciałem wrócić po latach ale coś nie mogę wejść do gry konto niby aktywne ale jak się loguje to nie mogę wejść
          wyskakuje mi takie coś ( [FCS WebApi] failed to respond ) wie ktoś może o co chodzi ?

Comment

Working...
          X