Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bulgarian Players

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bulgarian Players

има ли някой тука ...

има как

Comment

zdraveite v igrata sym cvetellyn ako iskate pi6ete....

Comment

Здравейте ! В сървър Хелхайм играем 4-ри човека. Направихме гилдия. Ако има желаещи да се присъединят да пишат. В играта съм RandAlTor

Comment

Здравейте!
          Аз играя в титан има ли българи там ?
          В момента съм в една руска гилдия,не мисля да я напускам (за сега) но ако има някой , може да си пишем за обмяна на опит.

Comment

За Титан, не знам ! Добре дошъл си при нас. Вече сме пет човека

Comment

Благодаря за поканата,може да се присъединя по-късно и към вашия сървър.!Тъкмо сега започна да ми става интересно развивам GL за сега съм 510левел.Нека мине летния сезон и ще видим .Успех ви желая

Comment

Охо ти си много сериозен Сега като пуснат промоциите си прави един герои и на Хелхайм

Comment

Възползвахте ли се от евента?За кодовете питам,то wcoin att не си струва....

Comment

Да цялата гилдия сме вътре с по 3 акаунта чакаме да падне гоблин поинтс

Comment

ArmyLa лорд в Титан 400 lvl

Comment

Някой успя ли да се вреди в тая инвазия през половин час?Аз се изнервих точно за 10 минути и изчезнах.Много измислена работа,много народ.Очаквах ,че ще бъдат Golden Tantalus x15 ,golden Erojim x 10.... на всеки половин час,а се оказа по-един на всеки половин час....Ще се радвам ако някой е успял,аз не можах.

Comment

Хора преди години играех доста МУ в момента ми е пълна мъгла.. Ако има някой който играе новите сезони да обясни някой неща ще съм благодарен. П.п в играта съм DStoinev в Хелхайм

Comment

• Sas3bg
                            Sas3bg commented
                            Editing a comment
                            Здравей ! Добре сте дошли Доста хора сме вече. Moже да намериш гилдията от N > Bulgaria

Не ни дава да се джойнеме може би гилдията е пълна 24 човека сте.

Comment

здравейте аз не мога да влена в акка на играта а пък в сайта ми влиза как да влена в играта на акк

Comment

Working...
                            X