Announcement

Collapse
No announcement yet.

Przedstawię moja sytuację.../ server MUREN

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Przedstawię moja sytuację.../ server MUREN

Witam jestem osobą niesłyszącą, przez to bardzo nie cierpię TEAMSPEAK / DISCORD, szukam ludzi co mogę pograć wspólnie bądź nawet klanu normalnego co PATRZY na czat... jestem DL 150k+ CP / preferuje EPICKIE lvl 5 dungi itd . Pozdrawiam serdecznie.

Hej. Chyba wczoraj robiliśmy jednego dunga razem. Mam pewien pomysł: dołączysz do nas, posiedzisz kilka dni i ocenisz jak się sprawujemy z czytaniem czatu. Jak będziesz zadowolony to zastajesz, jak coś będzie nie tak to ruszysz dalej odnośnie dungów i osób w klanie to: lvl 5 smoczej na luzie z rycerzami mamy jeszcze problemy. Gildia w wiekszości magów i szepczących wiec miałbys co robić
    gidlia: NoLife
    mój nick: krin

Comment

Czesc, dzisiaj stworzylem nowa gildie dla wszystkich nie mam teamspeak ani nie bedzie nie przepadam za tym. Gdy bedzie wiecej ludzi w gildi napewno bedziemy biegac szalone epic lvl5 itd jak cos wyslij wiadomosc w grze Fres jestem od 20-23 albo napisz tutaj prv wiadomosc.

Comment

Witam, milo ze ktoś tu odezwał się. Zaklepuje nie polska gildie na razie , ale zawsze lubię z kimś grać (wina DL postaci). Szukać mojego nicku Vegolas . Krin Ciebie kojarzę graliśmy nieraz i wczoraj nawet Cie ubiłem 2 x na arenie SI , sorry . Do 2 dni powinienem wyrobić DL 156kCP +. Ale tak czy siak gra jest młoda mam jednak niedopracowana postać , tj wszystkiego jest po trochu zamiast iść w jednym celu np max block. Zatem do poprawy. Pozdrawiam serdecznie.

Comment

Working...
        X