Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Hate - w poszukiwaniu członków"

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• "Hate - w poszukiwaniu członków"

Mimo dwuznacznego tytułu posta - Guild HaTe (w grze: Hate) - poszukuje aktywnych graczy do guild

Server Lunedill.

O nas.
    Przygodę z Mu rozpoczęliśmy w 2003 roku, na globalnych serwerach Mu Online. Po kilku latach przerwy postanowiliśmy spróbować sił w Mu Legend. Z założycielskiej grupy, która była dość spora, została kilkunastoosobowa część starej ekipy. Reszta zrezygnowała już z przyjemności jakie świadczy MMORPG.
    Dlatego poszukujemy świeżej krwi, która da nam bodźca do działania i kontynuowania gry wraz z aktywnym uczestnictwem we własnej guild. Ponadto, wychodzi na to, że system klanów w Mu Legend przewiduje konieczność zasobnych w członków sojuszy.
    Większość z nas to osoby po 30 lub blisko tego wieku, z południowo-wschodniej i centralnej Polski.

Czego oczekujemy?

Kulturalnego wychowania, chęci do wspólnego działania oraz zaangażowania (oczywiście w miarę możliwości, z uwzględnieniem życia prywatnego - mamy swoje rodziny i pracę, która nie pozwala już na "dwudziestoczterogodzinne nołlajfienie").

Co oferujemy?

To co może zagwarantować guild:
    - Pomoc w zdobywaniu exp oraz hunt wszelkiego rodzaju;
    - Wsparcie psychologiczne oraz duża dawkę poczucia humoru ; )
    - Korzystamy z TS3 oraz profilu na FB (grupa FB nie figuruje pod nazwą HaTe)

Obecnie jest nas około 41/50 (w dniu edytowania posta)

Jeśli jesteś zainteresowany, to daj znać w grze, wysyłając pocztę tradycyjną na nick: TurboPtys

Być może uda nam się tutaj dotrzeć do osób, które wspólnie z nami grały na Globalu oraz prywatnych serwerach, a do których straciliśmy kontakt lub drogi w jakiś sposób się rozeszły.

Pozdrawiam serdecznie,
    GM HaTe,
    TurboPtys
    Last edited by TurboPtys; 06-12-17, 09:41 AM.

Originally posted by TurboPtys View Post
    Mimo dwuznacznego tytułu posta - Guild HaTe (w grze: Hate) - poszukuje aktywnych graczy do guild

Server Lunedill.

O nas.
    Przygodę z Mu rozpoczęliśmy w 2003 roku, na globalnych serwerach Mu Online. Po kilku latach przerwy postanowiliśmy spróbować sił w Mu Legend. Z założycielskiej grupy, która była dość spora, została kilkunastoosobowa część starej ekipy. Reszta zrezygnowała już z przyjemności jakie świadczy MMORPG.
    Dlatego poszukujemy świeżej krwi, która da nam bodźca do działania i kontynuowania gry wraz z aktywnym uczestnictwem we własnej guild. Ponadto, wychodzi na to, że system klanów w Mu Legend przewiduje konieczność zasobnych w członków sojuszy.
    Większość z nas to osoby po 30 lub blisko tego wieku, z południowo-wschodniej i centralnej Polski.

Czego oczekujemy?

Kulturalnego wychowania, chęci do wspólnego działania oraz zaangażowania (oczywiście w miarę możliwości, z uwzględnieniem życia prywatnego - mamy swoje rodziny i pracę, która nie pozwala już na "dwudziestoczterogodzinne nołlajfienie").

Co oferujemy?

To co może zagwarantować guild:
    - Pomoc w zdobywaniu exp oraz hunt wszelkiego rodzaju;
    - Wsparcie psychologiczne oraz duża dawkę poczucia humoru ; )
    - Korzystamy z TS3 oraz profilu na FB (grupa FB nie figuruje pod nazwą HaTe)

Obecnie jest nas około 20/40 (w dniu sporządzenia posta)

Jeśli jesteś zainteresowany, to daj znać w grze, wysyłając pocztę tradycyjną na nick: TurboPtys

Być może uda nam się tutaj dotrzeć do osób, które wspólnie z nami grały na Globalu oraz prywatnych serwerach, a do których straciliśmy kontakt lub drogi w jakiś sposób się rozeszły.

Pozdrawiam serdecznie,
    GM HaTe,
    TurboPtys
    Witam jestem z południowo wschodniej Polski. 30 lat z dużym + (nie 40). Z Mu Legend nie miałem jeszcze do czynienia, jestem noobem, natomiast od 2004 gram, a raczej grałem w Lineage 2. Skończyłem ze 3 miesiące temu na kronice Grand Crusade. Dodam że na kilku serverach na których grałem byłem Hero. Jeśli chcecie aktywnego gracza popołudniami i wieczorami (po pracy). zostawcie info. Nie przeczę, że potrzebowałbym małego instruktarzu co do gry i pomocy przy wyborze postaci.
    Pozdarwiam
    Olo

Comment

Zapraszamy. Wieczorem wyślę Ci namiary na TS, jeśli oczywiście chcesz. Tam szybko podpowiemy co i jak.
      Jeśli już zalogujesz się do gry to napisz do mnie przez skrytkę pocztową. Nick: TurboPtys

Comment

• Oloohlsen
        Oloohlsen commented
        Editing a comment
        Bardzo chętnie wejdę na Tsa. Tylko zastanawiam się jaką Klasą grać.

Gralem w tej guild na MuNetpoint spoko ekipa juz daje aplikacje i wbijam na ts pozdro

Comment

Originally posted by PanPatryk View Post
        Gralem w tej guild na MuNetpoint spoko ekipa juz daje aplikacje i wbijam na ts pozdro
        Jaką klasą grasz?

Comment

cisne dark lordem

Comment

• Oloohlsen
            Oloohlsen commented
            Editing a comment
            nie wiem kim grać :/

Przy sobocie i ja niewiem czy zonki do gry nie zatrudnic

Comment

Spoko ekipa, pamiętam czasy NetPoint oraz MuKingdom (który to był 2005-2006 ??)
            Napiżdżam Whispererem (chociaż nie idzie mi najlepiej), w wolniejszych chwilach będę wbijał na TS.
            Podanko do @ dałem - nick maggie
            p.s. w piątek mam wolne - będę w grze od 8 do 15, liczę na to, że wtedy wbije już ten 65

Comment

Potrzebuje realnej opinii o klasach tutaj bo w poradnikach to jest różnie. Może ktoś coś napisze i doradzi

Comment

W dużym skrócie.
                Moim faworytem jest War Mage. Duży dmg, mobilność. Postać przede wszystkim pod PvE, chociaż grając na Closed Beta, co najmniej poprawnie radził sobie w PVP.
                Blader - nie rozgryzłem go jeszcze. Mi osobiście pod PvE nie podchodzi, w szczególności przy walce z niektórymi bossami (konieczność bezpośredniego kontaktu). Znacznie większej przeżywalności od Maga nie ma, biorąc pod uwagę ile dmg musi na siebie przyjąć w walce face-2-face. Dmg też nie powala - Whisper bije go na głowę. Pozostałymi charami nie grałem więc ciężko mi się wypowiedzieć.

Na dorywcze granie proponuję War Mage (Staff) lub Whisperer. Chociaż będzie to pewnie okupione drogim sprzętem. Już widzę, że ceny eq tych postaci zaczynają odbiegać od pozostałych.

Comment

Na dorywcze granie proponuję War Mage (Staff) lub Whisperer. Chociaż będzie to pewnie okupione drogim sprzętem. Już widzę, że ceny eq tych postaci zaczynają odbiegać od pozostałych.[/QUOTE]

A gdyby to nie było dorywcze granie tylko codzienne po kilka ładnych godzin?

Comment

To można zastanowić się nad DL, coś czuję, że w późniejszym etapie będzie to niezły "kocur". Ponadto, jest ich stosunkowo mało (dane z własnych obserwacji, na podstawie guild: na 30 osob, może 5 osób gra DL'em).

Comment

Originally posted by TurboPtys View Post
                      To można zastanowić się nad DL, coś czuję, że w późniejszym etapie będzie to niezły "kocur". Ponadto, jest ich stosunkowo mało (dane z własnych obserwacji, na podstawie guild: na 30 osob, może 5 osób gra DL'em).
                      Masz może profil Na FB? na massengerze łatwiej by się gadało. Albo może grupę jakąś macie na FB?

Comment

• TurboPtys
                        TurboPtys commented
                        Editing a comment
                        Wejdz na Ts, na pewno ktoś tam coś ciekawego podpowie (namiary masz w skrzynce pocztowej w grze). Jeśli Ci sie nie uda, to wieczorem wyślę Ci kontakt via FB.

Up.

Po usunięciu kilku osób, które trwale zaprzestały gry, mamy kilka wolnych miejsc w guild.
                      W celu dołączenia proszę o maila w grze [nick: TurboPtys) albo przesłanie aplikacji do guild.
                      Aktualnie mamy wybudowane kaplice, które pomagają w grze, np. dodatkowy soul exp.

Comment

Siemka.
                        Dajcie jakieś namiary

Comment

Working...
                        X