Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lagi po update Noria

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Lagi po update Noria

Witam,

Od czasu update Noria moje problemy z lagami, freezami są ogromne. Na początku zaczynało się o 20 czasu gry i kończyło o 22 tak jak gold time z soul boostem.
    Teraz problem występuje cały czas odkąd wracam z pracy. Internet mam z Orange ping sprawdzany na poziomie 20-25. Słyszałem, że Webzen ma słaby ISP i Orange ma z tym problem ale w takim razie czemu przed patchem Noria nie było żadnych problemów? Słyszałem też o NordVPN, ale nie chce na razie opłacać tej strony. Liczę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie.

DC po 5x dziennie, freezy potrafią trwać do minuty, lagi na tyle dokuczliwe, że już odechciewa się grać.

Zrobiłem już 3 formaty - win 10 > win 7> win 7. Nie pomogło

Mam dokładnie tak samo. Internet z Orange - Neostrada/300/30 masakra, od kilku dni nie mogę nic zrobić.

Comment

Ja mam dziś lagi ... tragedia.
      Środa wszystko dobrze .
      Czwartek wszystko dobrze.
      Piątek nie logowałem się.
      Sobota (14.09.2018) nie da się grać lagi ....

Tylko ja mam taki dziś problem ?
      Nie mam straty pakietów sprawdzam na ts.
      Ping 23 - 0 pakiet lost.
      A w Mu Legend nie da się grać ...
      Last edited by Bladenkerst; 15-09-18, 10:19 AM.

Comment

Witam.
        Mam ten sam problem co Panowie powyżej, internet Orange, stacjonarny. Od wejścia Norii problemy były pomiędzy godziną 20-22, teraz praktycznie od 10 rano zaczynają się lagi, kończą w późnych godzinach nocnych. Znaleźliście może rozwiązanie tego problemu? Gra na chwilę obecną jest niegrywalna u tego dostawcy internetu :-/

Comment

U mnie też taki sam problem. Bywało lagi od około godz. 20:00 do 22:00, ale od dwóch dni praktycznie nie da się grać. (Też mam internet od Orange)

Comment

Też mam z tym problem, lagi wysapuję tylko w Mu inne aplikacje/ gry działają bez problemów internet też od Orange. Może problem lezy po stronie dostawcy internetu ?

Comment

Nie wiem czy to Orange. Ale dzwoniłem na infolinię powiedziałem, że problem występuje w grze mmo, jedyne co mi powiedzieli to to iż jakość mojego połączenia jest bardzo dobra. Swoją drogą byłby to dziwny zbieg okoliczności, że przez miesiące grałem bez opóźnień a po noria patch mu niegrywalne a wina leży po stronie dostawcy.

Rozwiązania problemu nie znalazłem ale gram aktualnie na internecie z routera Huawei z kartą Orange, nie tym stacjonarnym i lagów brak poza jednym - dwoma dc serwerowymi występującymi wieczorem
              Last edited by Alekin; 19-09-18, 01:28 PM.

Comment

Working...
              X