Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fabuła w Party problem

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Fabuła w Party problem

  Witam.
  Mam kłopot z jedną uciążliwa sytuacją dotyczącą fabuły w party. Mianowicie chodzi o to że grając we dwoje misje fabularną w lochu dochodzi do uciążliwej sytuacji, która stale się powtarza.
  Robią misje fabularną w lochu, zabijając bosa na końcu pojawia się teleport zazwyczaj do pomieszczenia lub miejscówki w której kończy się wątek fabularny. Dochodzi tam przeważnie do rozmowy z kimś ważnym, krótkiej animacji itp.
  Błąd polega na tym że grając we dwoje i będąc na tym samym etapie fabuły do pomieszczenia które zalicza quest może wejść jedna osoba. Drugi gracz w tym czasie ma blokowany teleport i kończy się tym że trzeba przechodzić loch jeszcze raz by zaliczył go drugi gracz.
  Oboje jesteśmy na tym samym etapie questów fabuły i gramy tymi postaciami tylko razem. Proszę o odpowiedź czy to rzeczywiście błąd czy zamierzona sytuacja. W tym drugim przypadku to trochę psuło by zabawę w grupie co nie ukrywam w mmo daje największa frajdę

 • #2
  nie znam odpowiedzi na twoje pytanie ale wydaje mi się że lepiej będzie jak opiszesz ten problem na angielskim forum bo to nasze dawno przestało działać jak forum

  Comment


  • #3
   MroQ Temat jest juz znany u Devów i przekazany jako błąd w grze, więc teraz tylko czekać aż zostanie naprawiony. Na samym polskim forum faktycznie mało się dzięje niestety jednak staram się zaglądać tutaj i pomagać w miarę swoich możliwości.

   Comment

   Working...
   X