Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Dostęp do gry jest czasowo ograniczony ze względu na kwestie techniczne"

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• "Dostęp do gry jest czasowo ograniczony ze względu na kwestie techniczne"

Witam,
    Tak jak w tytule. Podczas przerwy technicznej standardowo pojawia sie okienko z takim oto komunikatem.
    Tak więc zgodnie z zapowiedziami administracji cierpliwie czekałem na zakonczenie przerwy technicznej. Dzien, dwa, trzy.
    Jednak po zalogowaniu, ściągnięciu nowej aktualizacji i uruchomieniu gry pojawia mi sie okienko informujące o przerwie technicznej, która miała skonczyc się w ciągu paru godzin.
    Znajomi logują i graja normalnie. Kiedy loguje się na nowo utworzonym koncie wszystko działa.
    Miał ktos taki problem? Prosze o pomoc.

Też mam ten problem od wczoraj i nie wiem dlaczego WEBZEN prowadzi taka politykę bo to jest weryfikacja kont jeszcze rozumiem jak bym złamał w jak sposób regulamin gry a tu nic mam mama zablokowane konto: Dostęp do gry jest czasowo ograniczony ze względu na kwestie techniczne. !!!!!

Comment

Witam, mam ten sam problem. 20 grudnia po aktualizacji nick: Geramus, serwer: Duprian. Proszę o pomoc.

Comment

witam ten sam problem od dzisiaj, nick: HashiramaPL serwer: nie pamietam, nie wiem gdzie sie sprawdza.... nie wiem czy musze jakies zgłoszenie wysłać czy coć prosze o kontakt.

Comment

Witam mam ten sam problem od 20.12.2017 wysłałam już 3 zgłoszenia i 4 formularze i nadal nic zero jakiegokolwiek zainteresowania ta sprawą przez support

Comment

hej mam to samo powodem jest zmienne ap webzen blokuje zmienne ap wypełniłem jakiś formularz ten http://forum.webzen.com/forum/en/mu-...-checking-form ponoć można czekać tydzień tyle ze mój angielski jet bardo słaby jak się nie mylę trzeba podać nazwę kutrom się logujesz w 1 drugie to imię postaci 3 to serwer na jakim grasz 4to czy masz stałe czy zmienne ap i 5 jak masz stałe to podać je a co jak masz zmienne ?i data dostania bana bo to ban wszystko wpisałem a w tym do podania ap napisałem po angielsku ze moje ap jest zmienne lecz nie mam pojęcia czy to uwzględnią i czy jak kra się skoczy lub mię przywrócą nie będzie się to powtarzać mógł by ktoś powiedziec co jeszcze można zrobić ? i czy to co zrobiłem cokolwiek da ? co jeszcze trzeba wysłać na profilu na stronie paczyłem nie ma opcji do zaznaczenia zmiennego ap chyba ze ktoś to gdzieś zalazł będę wdzięczy za jakom kol wiek pomoc bo jusz czekam 4 dien i nic sie nie dziej jak ktoś sobie poradził to niech napisze jak

Comment

W tym rzecz, że oni nic z tym nie robią. Atakowałam ich nawet na FB . Tak jak ktoś w innym poście napisał, wiedzieli, że ludzie mają święta, wolne, będą grać - to padły takie decyzje o blokowaniu kont. Na żadne z moich wielu zgłoszeń nie mam odpowiedzi. Nie mam zmiennego IP, także nie tylko to jest powodem blokowania kont. Jestem zirytowana.

Comment

Witam. Miałem ten sam problem. Piszecie jeden ticket w dziale technicznym o treści mniej wiecej że dostaliście nieslusznego bana i prosicie o zweryfikowanie konta. Następnie na forum angielskim jest temat wraz z formularzem do wypełnienia. Ja czekałem tydzień i zostałem odblokowany. Pozdrawiam

Comment

Miałam ten sam problem i mam go ponownie... Czekałam 11 dni na odbanowanie zostałam odbanowana 01.01.2018. i cieszyłam się grą całą godzinę...po czym wystąpił ten sam problem

Comment

formularz wypełniłem a możesz podać link gdzie można prosić o weryfikacje kota lub co dokładnie wpisać w gogle bo działu technicznego nie widzę na stronie choć mam ją po polsku i jeszcze jedno w Your account ID mam podać nazwę którą się loguje do gry czy do strony głównej mego kota bo mam różne

Comment

no to wypełniałem ale czekam dopiero od 29.12 .2017 gdzie tam do 2 tygodni lub więcej no i to co pisze gracz wyżej ze po weryfikacji i odblokowaniu pograł 1 h masakra czyli nie usnęli problemu tylko nadal wyrzucają za bzdety bo jak by wykryli coś nie legalnego ban by był duszy nisz 11 dni chyba se podaruje tych nerwów już nie mam na to i sił

Comment

w kocu żadnej formacji o tym ze mię odblokowali tak po napisani to co wyżej spróbowałem się zalogować i niespodzianka obym nie cieszył sie na zapas mam nadzieje ze historia się już nie powtórzy jak na razie jestem zadowolony

Comment

Po 5 dniach zostałem odblokowany pozdrowienia

Comment

Gratuluję i zazdroszczę. Jestem zablokowana od 24 grudnia, także Webzen zrobił mi prezent na gwiazdkę.

Comment

Oni sobie jakieś jaja z tym robią twierdząc, że łapią "BOTY". Od dzisiaj mam już dwa konta zablokowane. Na pierwszym darowałem sobie bo pomyślałem, że faktycznie mogłem coś zrobić, ale na drugim?!?!?!
                            Oni zamiast przyciągać graczy to tylko ich odpychają!!

BRAWO WEBZEN !!

Comment

Working...
                            X