Announcement

Collapse
No announcement yet.

Handel materiałami do rozbudowy kaplicy gildii

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Panello
  started a topic Handel materiałami do rozbudowy kaplicy gildii

  Handel materiałami do rozbudowy kaplicy gildii

  Witam:
  Dokładnie chodzi mi o handel tymi materiałami , jestem liderem z jednych gildii i strasznie mnie to irytuję gdy zaglądam do pośredników handlowych i widzę powystawiane przedmioty takie jak znak boga , znak boga II , kamień many , czy też magiczny klejnot .
  Ja uważam że to nie jest w porządku gdzie gracze sprzedają takie rzeczy i to nie za małe pieniądze , zamiast łożyć to na gildię bo przecież gildia to ludzie .
  Moje zdanie jest takie te przedmioty nie powinny mieć żadnej wartości i powinny być zablokowane możliwości wystawiania u pośredników handlowych , bo to jest chore by jedni łożyli na gildię a inni mieli głęboko w D.... to !!! i korzystali podwójnie czyli mają za to kasę i jeszcze korzystają z bonusów gildii jakie posiada gildyjna kaplica np. +5% PD duszy

 • Nehil
  replied
  Co do itemow w gildyjnym depo zwyczajnie popros ludzi by Ci je wysylali poczta- ot i po problemie Co do zablokowania handlu sie nie zgodze bo zdarza mi sie kupowac dla swojej gildi brakujace przedmioty wiec i ja bede mial lepsza kaplice i osoba ktora wystawila zarobi, sytuacja win-win. Problemem jest, ze nie ogarniasz kto i czy Ci wysyla, poczta rozwiazuje ten problem po czesci.

  ps. Historia depo gildijnego to rzeczywiscie trafiony pomysl.

  Leave a comment:


 • Arwena
  replied
  trzymaj te itemki na innej postaci... jak masz za malo miejsca w depo )

  Leave a comment:


 • Anananda
  replied
  Przekombinowane.
  Jeśli nie potrafisz zaprowadzić porządku we własnej gildii to najwyraźniej jesteś słabym przywódcą od co.
  Twoją sugestię uważam za irracjonalną i lekkomyślną.
  Handel tymi materiałami jest jak najbardziej wskazany i pożyteczny (gdyby obrócić twoją smutną filozofię).

  Twój drugi post sprowadza się również do indywidualnego problemu z zakresu własnej działalności, decyzji i umiejętności (albo ich braku ).

  Jedyny dobry pomysł, który wysunąłeś to - historia aktywności depozytu. Takie urozmaicenie oszczędziłoby zapewne wielu ludziom w podobnych sytuacjach niepotrzebnych nerwów. Popieram.

  Ponadto to co pisze Volf0 również jest bardzo chybione. Przyszłość rozgrywki Mu Legend bardzo mocno wiąże się z Gildią, do tego stopnia, że powstało zjawisko "Follower"...

  Leave a comment:


 • Panello
  replied
  Witam ponownie:
  Kolejna sprawa dotycząca tych materiałów , miałem też przypadek kradzieży z depozytu gildii zginęło 5 tajemniczych klejnotów i 1 kamień many i tu pojawia się kolejny problem właśnie z depozytem gildyjnym , każdy ma do niego dostęp oczywiście pod warunkiem że posiada range rycerza w gildii którą otrzymuję u mnie będąc po paru dniach w gildii.
  Uważam że każdy powinien mieć dostęp do depozyty gildii bo poniekąd gracze mogą sobie pomagać wymieniając się itemkami ''ale'' też i wkładają tam te materiały które sobie leżą i tu się pojawia problem bo jeden zamieści materiał a drugi go zabierze bo przecież to chodliwy towar .
  Można by temu zapobiec gdyby depo miało osobną zakładkę na takowe materiały gdzie gracz mógł by zamieścić materiał ale dostęp do niego miał by tylko lider gildii , można by też wprowadzić system który by rejestrował co kto włożył i co kto wyciągną , taka historia dziennika przeglądu .
  Jest to poważny problem bo doszło do tego że ja muszę trzymać we własnym depozycie te przedmioty do póki się nie uzbiera całości do rozbudowania jednego bonusu z kaplicy a jest tego sporo .

  Leave a comment:


 • Volf0
  replied
  trochę racji masz, każdy powinien dokładać się do gildii, jak już w niej jest.
  Jednak jak wypadnie materiał do tworzenia gildii komuś kto nie jest w gildii, to przynajmniej może sprzedać i zarobić trochę kasy.

  Może dobrym rozwiązaniem byłaby osobna mapka dla ludzi w gildii na której można wydropić materiały związane z gildią. Gracze bez gildii nie mogli by tam wejść.
  W ten sposób usunęliby też z listy dropu bossów końcowych te materiały gildiowe i była by większa szansa na coś bardziej interesującego/wartościowego dla gracza bez gildii.

  Leave a comment:

Working...
X