Announcement

Collapse
No announcement yet.

Możliwość powrotu po dc

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Możliwość powrotu po dc

Chodzi o to, że gdy mamy dc i nie wyszliśmy z własnej woli to w czasie np. 10min powinniśmy mieć możliwość wejścia z powrotem do danego lochu/mapy misji(podczas robienia jej solo mapa powinna być w stanie takim w jakim była podczas dc by nie mieć dodatkowego zysku), głównie boli to, że gdy mamy limit wejścia 1/2 to przez dc tracimy to wejście i jesteśmy sporo do tyłu, już łącznie 3x mi się takie coś zdarzyło i fajnie byłoby gdyby coś z tym zrobiono.

HALOO?! Zrobicie coś w końcu z tym? W tej gównianej grze jakoś się dc łapie, nigdzie indziej tego nie ma a przez to się sporo traci, nie zdążyłem wbić do ogrodu i dc, kolejny dzień w dupe i coraz dalej od kolejnego zwierzaka -.-

Comment

Zgadzam się, po dc powinniśmy być jeszcze w instancji jeszcze przez jakiś czas

Comment

Nie wiem czemu, ale jak dostaje dc to zazwyczaj w epickim dungeonie.

Comment

Z nimi w ogóle jest coś nie tak, ostatnio mam lagi tylko na epicach. Mistyczne mogę robić spokojnie w teamie, ale gdy wbiję na epicki to FPS wynosi max 10. WTF?

Comment

Originally posted by Shiro91 View Post
            W tej gównianej grze jakoś się dc łapie, nigdzie indziej tego nie ma
            To czemu grasz w tą grę skoro jest gówniana? Nie rozumiem takich ludzi jak ty..

Faktycznie mogli by zrobić że pod DC jest możliwość powrotu do instancji w której się znajdowała postać przed DC, ale myślę że by to była okazja dla hakerów. Tą kwestię trzeba by zostawić ludzią z GameGuarda lub Webzenu.

Dodatkowo znalazłem na angielskim forum podobny temat:

http://forum.webzen.com/forum/en/mu-...cy-disconnects

Last edited by IHandleThis; 20-11-17, 05:02 PM.

Comment

Wbij do lokacji z limitem, dostań dc i tak kilka dni z rzędu, jak się nie wk... to gratuluje.

Comment

Wbij do lokacji z limitem, dostań dc i tak kilka dni z rzędu, jak się nie wk... to gratuluje.
                No cóż rozumiem twój ból.. ale już z tego wyrosłem, nie zapominaj ze to gra która ma umila czas ☺ ale wracając do tematu dałem ci link do angielskiego forum cały temat jest odnośnie DC i lagow przeczytaj sobie i postępuj według tego co napisane.
                pzdr.

edit:
                Nawet znalazłem na polskim forum to samo co na angielskim masz link:
                http://forum.webzen.com/forum/en/mu-...-rozłączanie
                Last edited by IHandleThis; 20-11-17, 10:08 PM.

Comment

Z nimi w ogóle jest coś nie tak, ostatnio mam lagi tylko na epicach. Mistyczne mogę robić spokojnie w teamie, ale gdy wbiję na epicki to FPS wynosi max 10. WTF?
                  znalazłem na angielskim forum możliwość poradzenia sobie ze spadkami FPS:
                  http://forum.webzen.com/forum/en/mu-...ps-in-the-game

Comment

To wszystko już wcześniej ustawiłem, robiłem co tylko można by podkręcić wydajność, ale nic nie pomogło. Ściągnąłem program aby widzieć ile fps mam, gdy gram solo to po ok 40, ale jak wejdę do epickiego lochu to mam po 10-15... ^.- To przez te efekty graficzne jakie się tam znajdują? Gdy zieje tym ogniem to nawet do 5fps spada albo to samo mam gdy ta aura meteoryty rzuca. AH przydałaby się opcja jak np. w takim Path of Exile gdzie można tekstury inne wgrać czy też więcej opcji graficznych do wyłączenia ;/

Comment

no tak spadek FPS właśnie jest przez efekty graficzne, możesz w opcjach spróbować zmniejszyć detale itp. jak masz kartę graficzną geforce to polecam programik który pozwoli
                      ustawi Ci konfigurację gry pod twój sprzęt (polepszy lub pogorszy jakość tekstur i efektów)

https://www.nvidia.pl/geforce/geforce-experience/

Comment

Nie pomogło, no cóż, trzeba się pogodzić, że ta gra nie jest na mój sprzęt... zresztą i tak powoli mi się nudziło (może to przez te lagi), endgame to w kółko to samo, robienie dziennych lochów i exp w labiryncie ;/

Comment

endgame to w kółko to samo, robienie dziennych lochów i exp w labiryncie ;/
                          no cóż to jest H&S własnie o to chodzi w tej grze:P bardzo podobnie bylo w MU online a właściwie nawet troche "gorzej" pod tym względem bo wbjałeś na LT7 ustawiałeś jeden skill przytrzymywałeś przycisk myszy lub klawiatury czymś i szedłeś robić co innego (oczywiście jak grałeś klasami które mają aoe skill)..

Comment

Working...
                          X