Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teleport do członka drużyny

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Teleport do członka drużyny

Przydała by się tak opcja że możesz się teleportować do członka swojego pt gdziekolwiek on się znajduję (wyjątki instancje) , np za pomocą kamieni kupionych za magic gems żeby nie było za łatwo

a po co wystarczy wejsc na ten sam kanal zobaczyc na jakiej mapie jest teleportowac sie np jest on pod jama koszmarow wiec teleportujesz sie na wies trym kamieniem teleportacji co masz od poczatku gry idziesz do teleportu dalje sie przenosisz i szukasz zielonej kropki na mapie dojscie do takiej os zajmuje mniej niz minute

Comment

Wiem o tym ale patrz, jesteś w Room od Duty ostatno byłeś na 3 mapie chyba Litneberg więc nie masz teleportu w kompasie, chcesz się dostać do Enovy bo twój kumpel potrzebuje pomocy z instancją to pierwsze musisz się tepnąc do miasta (obojętnie którego czy do Ohdoru albo do tej wioski na Q nie pamietam tej nazwy :P ) dalej do miasta na Enovie i dopiero potem na mape gdzie jest twoj kumpel no i jeszcze trzeba dojść pod dunga. A tak to (jeśli wcześniej kupiłeś ,załóżmy że to są kamienie) pyk i jesteś bez całej procedury przechodzenia przez miasta.

Comment

Z jednej strony jestem w opozycji do tego pomysłu - bo łatwizna - z drugiej stoję za - bo czasem faktycznie, trzeba nadłożyć spory kawał.
        Szybkość postaci, różne wierzchowce - tutaj się kłaniają - ale w tym PT akurat wyjątkowo, no, mogłoby być jakieś udogodnienie. Ale już pojawiłaby się możliwość nadużycia tego. Bo ludzie zapraszaliby się do PT, żeby skrócić drogę do celu. Niestety, akcja i reakcja.

Comment

Originally posted by Pro0rok View Post
          a po co wystarczy wejsc na ten sam kanal zobaczyc na jakiej mapie jest teleportowac sie np jest on pod jama koszmarow wiec teleportujesz sie na wies trym kamieniem teleportacji co masz od poczatku gry idziesz do teleportu dalje sie przenosisz i szukasz zielonej kropki na mapie dojscie do takiej os zajmuje mniej niz minute
          Nie wiem czemu ale ten opis skojarzył mi sie z tym:

Comment

Myślę że jeśli chodzi o nadużywanie tego to na przykład cena 3-5k magic gems za rzecz dzięki której możesz się teleportować odstraszy większość graczy od nadużywania tego, poza tym połowa graczy pomyśli że woli pójść z buta niż wydać tyle hajsu na jeden teleport. no i wiesz do tego przychodzi farmienie Magic gemsów jak z 10k na dzień wyciągniesz to z takim zarobkiem nie będziesz tego nadużywał

Comment

Working...
            X