Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sety???!!!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sety???!!!

Witam
    Pytanie co z się stało z setami które wbijaliśmy na +9 i wyżej a dokładniej żeby nie gmatwać co ze świecącymi setami? Z poświatami? I dodatkowymi efektami z wbijania itemków up?

Originally posted by Assmodeusz View Post
    Witam
    Pytanie co z się stało z setami które wbijaliśmy na +9 i wyżej a dokładniej żeby nie gmatwać co ze świecącymi setami? Z poświatami? I dodatkowymi efektami z wbijania itemków up?
    Co Ci mówi stwierdzenie "Wipe"? :P

Comment

Nic pytam czy jak wbije sb caly set na +9 czy np jak w mu online czy tez origin bedzie się świecił, a wipe nic mi nie mówi o ile ma coś wspólnego z setami

Comment

Originally posted by Assmodeusz View Post
        Nic pytam czy jak wbije sb caly set na +9 czy np jak w mu online czy tez origin bedzie się świecił, a wipe nic mi nie mówi o ile ma coś wspólnego z setami
        Ja nie wiem czy SB wbija do gry skoro w 1990 była rozwiązana...

Sprawdź czy jak ulepszysz do +9 to będzie się świecił

A Wipe to zerowanie serwera więc wszystko co miałeś to straciłeś bo były to ZAMKNIĘTE BETA TESTY

Comment

Tutaj masz odpowiedź http://forum.webzen.com/forum/en/mu-...de-enchantment

Comment

Dzięki Wielkie ! O to mi chodziło :] Świecące sety to nieodzowna część Mu. A CBT1 ludzie którzy grali na CBT2 chyba nie mieli zerowanych kont?

Comment

Working...
            X