Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brak listy serwerów - co jest?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Brak listy serwerów - co jest?

Cześć, mam identyko problem co ten kolega z filmiku - po zalogowaniu, nie mam listy serverów.
    Gdy odpaliłem MU na moim necie z telefonu, servery wyskakują, problem jest tylko na necie domowym

https://www.youtube.com/watch?v=n-AGUHt3Nk4

Wiesz jakie masz ustawienia połączenia sieciowego?

Sprawdzisz je tutaj

http://i.imgur.com/OffcEf7.gifv

Comment

Originally posted by Kacunio View Post
      Wiesz jakie masz ustawienia połączenia sieciowego?

Sprawdzisz je tutaj

http://i.imgur.com/OffcEf7.gifv
      No generalnie jeśli chodzi o te ustawienia protokołu, to mam tak jak na filmiku - automatyczne.

Comment

Sprawdż jak ustawisz adresy DNS na
        • 8.8.8.8
        • 8.8.4.4
        albo
        • 208.67.222.222
        • 208.67.220.220
        I powiedz jak działa

Comment

Próba ustawienia DNS w IPv4 na te wyżej nic nie dała :/

Comment

Przestaw na automatyczne. Masz swój router czy "kabel ze ściany" w komputer?

Comment

Router

Comment

Sprawdź jak wyglądają ustawienia DNS na routerze

Comment

Próbowałem pogrzebać w ustawieniach routera - było sporo opcji, DNS, stały adres (którego sam nie moge zmienić).
                  Nic nie dało.
                  Co dziwne, inne gry online śmigają, zaś dostawca po telefonie do Niego, mówił, że odpłatnie może ustawić stałe IP. W ustawieniach mam ustawiony zakres 196.162.0.101 do .0.200. Po ustawieniu zakresu 101-101 dalej to samo.

Comment

U mnie to samo, zainstalowałem grę i pograłem może z pol godziny po czym wywaliło mnie, po odpaleniu gry nie ma serwerów...

Comment

Originally posted by Glock9955 View Post
                      Próbowałem pogrzebać w ustawieniach routera - było sporo opcji, DNS, stały adres (którego sam nie moge zmienić).
                      Nic nie dało.
                      Co dziwne, inne gry online śmigają, zaś dostawca po telefonie do Niego, mówił, że odpłatnie może ustawić stałe IP. W ustawieniach mam ustawiony zakres 196.162.0.101 do .0.200. Po ustawieniu zakresu 101-101 dalej to samo.
                      Ustawiałeś pulę adresów z której korzysta Twój router w sieci lokalnej (w dużym uproszczeniu). Nie wiem niestety czy coś to da. U mnie przy zmianie dostawcy usługi (w ciągu 10 minut 3 dostawców sprawdziłem) nie było problemu ze znikającymi serwerami.

Originally posted by Helloth View Post
                      U mnie to samo, zainstalowałem grę i pograłem może z pol godziny po czym wywaliło mnie, po odpaleniu gry nie ma serwerów...
                      A na pewno serwery były "UP"?

Comment

Originally posted by Kacunio View Post

Ustawiałeś pulę adresów z której korzysta Twój router w sieci lokalnej (w dużym uproszczeniu). Nie wiem niestety czy coś to da. U mnie przy zmianie dostawcy usługi (w ciągu 10 minut 3 dostawców sprawdziłem) nie było problemu ze znikającymi serwerami.

A na pewno serwery były "UP"?

Też Ci gubiło servery?

I jakim cudem tak szybko testowales dostawcow? Ja bede zmienial niedlugo, sam bym przetestowal kilka firm, bo nie chce na slepo ufac firmom i podpisywac umow, moja dziewczyna tak wpadla na mine z pewnym dostawca na litere V.

Comment

Korzystam z paru więc mogę swobodnie zmieniać

Netia
                          Plus
                          Orange

Takie testowałem.
                          Czasem jest tak, że po prostu nie widać serwerów i tyle

Comment

Working...
                          X