Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lagi i problemy przy zbieraniu.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Lagi i problemy przy zbieraniu.

Cześć!

Chciałem zgłosić problem z olbrzymimi lagami po godzinie 15. Ledwo da się cokolwiek zrobić.

Inna sprawa, że czasem przy questach "zbierackich" występuje problem i po wypełnieniu paska zbierania, nie odznacza zebranego przedmiotu i trzeba to powtarzać drugi raz.

Pozdrawiam

PS. Ktoś jest tutaj w ogóle aktywny czy pisać na angielskim forum?

Jakoś nie widzę tu nikogo z przedstawicieli webzena. Czy napiszesz tu czy tam nie ma różnicy i tak tego pod uwagę nie wezmą, bo nie przeczytają. Tak mi się wydaję że jesteśmy tylko by być. Jak korea czegoś nie zgłosi to nie będzie naprawione i tyle, My nic nie znaczymy. Założe się ze podczas Open Bety będą te same spadki FPS i lagi i bugi

Comment

to że lagi są, to już wiedzą od dawna...
      Pewnie nad tym pracują, ale na cbt2 miał być tylko test wsparcia językowego, pożyjemy - zobaczymy... (do obt)

Comment

Originally posted by Skarabeusz View Post
        Jakoś nie widzę tu nikogo z przedstawicieli webzena. Czy napiszesz tu czy tam nie ma różnicy i tak tego pod uwagę nie wezmą, bo nie przeczytają. Tak mi się wydaję że jesteśmy tylko by być. Jak korea czegoś nie zgłosi to nie będzie naprawione i tyle, My nic nie znaczymy. Założe się ze podczas Open Bety będą te same spadki FPS i lagi i bugi
        Widziałem, że na Angielskiej części dużo się dzieje. Co do tłumaczenia to nie ma aż tak tragicznie - widziałem gorsze. :P

Originally posted by Sajonara View Post
        to że lagi są, to już wiedzą od dawna...
        Pewnie nad tym pracują, ale na cbt2 miał być tylko test wsparcia językowego, pożyjemy - zobaczymy... (do obt)
        We will see.

Comment

Working...
        X