Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pytania o itemy, eventy, lvl itp.

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Pytania o itemy, eventy, lvl itp.

  Cześć, jeszcze nie grałem w MuLegend ale często oglądam gameplaye, nigdzie jednak nie zauwazylem nic prócz 'przechodzenia' gry a mam do Was Pytania, moze ktoś już próbował i razem wymienimy się informacjami

  1) Jak wygląda sprawa robienia/zdobywania wingów? trzeba je kręcić, dostaje sie w evencie czy jak? bo widze ze wiekszosc low lvl już lata z skrzydlakami

  2) Blessy dropią i wklada sie je w itemy jak w starej wersji, do +6 a potem soulami do +9?

  3) Istnieje coś na zasadzie pralki? jeśli nie to jak odbywa się orginalny jak w Mu1 rodzaj craftu?

  4) Czym różni się lvl postaci, od soul lvl a lvl konta?

  5) Bardzo szybko ludzie wbijali max lvl, czy cały czas są questy, i praktycznie nie trzeba stać i bić moby(grind) przez pare h by zdobyć max lvl?

  6) Trade jest jak w starej wersji, czy w ogóle nie występuje?

  Tak jak pisałem, nie zauwazylem w gameplayach zbyt wiele a ciekaw jestem mechaniki tej gry, jeśli ktoś miałby jakieś smaczki do opowiedzenia, którymi chciałby się podzielić to to jest najodpowiedniejsze miejsce ;D

  Jak narazie jestem zmuszony grać w starą wersje Mu (bodajze 1.02) w wersji mobilnej z powodu braku kompa;P

 • #2
  1. Obecnie są dostępne praktycznie tylko 2 rodzaje skrzydeł - podstawowe zdobywasz za questa między 20-30 lvlem(do wyboru 3 możliwe "outfity") i skrzydła legendarne(2 outfity), które trzeba sobie samemu wycraftować, za składniki z daily eventów.

  2. samymi blessami można levelować bez końca, souli chyba jeszcze nie zaimplementowano.

  3. crafting odbywa się poprzez odpowiedniego NPCa.

  4. Każda postać posiada 2 paski postępu - ten do wbijania ogólnego poziomu postaci - odpowiadającego za główne staty/nowe umiejętności itp (obecnie zcapowany na poziomie 65), natomiast souL level, daje nam możliwość ulepszenia wybranego parametru postaci (np. obrażeń fizycznych, magicznych, szybkości ruchu, poziomu hp itp) - przelicznik 1 soul lvl/0.2% - obecnie nie ma na to capa.
  lvl konta to suma soul leveli wszystkich postaci.

  5.Obecny lvl cap 65 idzie wbić w 1 dzień, respawn mobów jest bardzo szybki, dodatkowo questy dają dużo expa, obie drogi równie efektywne na expienie. W finalnej wersji zapewne się to zmieni.

  6. Trade to głównie spamowanie czatu ingame, czyli słabizna wymagająca poprawek.

  Comment


  • Hamerspell
   Hamerspell commented
   Editing a comment
   souL level ma cap, tyle tylko, że jest on strasznie wysoki - maksymalny poziom wynosi 500 (masz o tym info w oknie "Help" zakładka "level -> soul level" w grze).

 • #3
  Nie ma tu nic ze starego MU. Jedyne co pozostało to nazwy. Obecnie straszne są spadki FPSów w grze i brak supportu. Gdyby nie nazwa MU większość by nie zagrała.

  Comment

  Working...
  X