Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kilka pytań :P

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kilka pytań :P

Chciałbym zasięgnąć wiedzy bardziej doświadczonych gracz
    1.Bezkresna Wieża[Endless Tower] jak wejść do niej? Gdzie?
    2.Czasami widze magów latających w LEGENDARY lecz jest to tylko strój nie zbroja. Gdzie można ją zdobyć?
    3.Maks poziom to 100lvl? A Soul lvl takze 100?
    Last edited by Assmodeusz; 21-02-17, 04:45 PM. Reason: s3ccpn

1.kontytent Ohrdor - room of duty - dostęp otrzymujesz dopiero w dalszej części fabuły.
    2.Można kupić u npca (chyba też w Ohrdorze) za magic gemy [takie zielone kryształki]
    3. W closed becie max lvl - 65, soul lvl bez limitu, w finalnej wersji limit zostanie zapewne podniesiony.

Comment

A więc ostatnie pytanie :] Czy runy którymi podbijamy umjętności można jakoś by je ulepszać by zwiększać ich bonusy?

Comment

Originally posted by Assmodeusz View Post
        A więc ostatnie pytanie :] Czy runy którymi podbijamy umjętności można jakoś by je ulepszać by zwiększać ich bonusy?
        Jeśli chodzi ci o runy wkładane ze skilli, to tylko z dropu można lepsze dostać.

Comment

Tak Dokładnie o to czyli trochę lipa że można je tylko znaleźć ale cóż :] A przedmioty do podnoszenia skrzydeł lecą tylko w endless tower?

A tak btw szukam guildi!! I może ktośpowiedzieć do czego służą żetony bohatera gdzie je wykorzystać?
          Last edited by Assmodeusz; 22-02-17, 04:28 PM.

Comment

Originally posted by Assmodeusz View Post
            Tak Dokładnie o to czyli trochę lipa że można je tylko znaleźć ale cóż :] A przedmioty do podnoszenia skrzydeł lecą tylko w endless tower?

A tak btw szukam guildi!!
            zdajesz sobie sprawie, że ta beta potrwa tylko 6 dni i potem min. pare miesięcy czekania [i oczywiście wipe]

Comment

Naprawdę?? Niemożliwe... Jeżeli nie odpowiadasz na pytanie nie zaśmiecaj tylko po to by coś napisać.

Mimo że jest to tylko beta nie oznacza zeby sie czegoś niedowiedzieć, latać w stockowych wingach za Q czy grać samemu...

Comment

spokojnie, na pytania Ci odpowiedziałem.
                Chciałem się upewnić, że wiesz jak się sprawy mają. Wiele osób jest tego nieświadoma, a twoje pytanie dotyczące gildi, zasugerowało że możesz być jedną z tych osób.

Comment

Originally posted by Sajonara View Post
                  spokojnie, na pytania Ci odpowiedziałem.
                  Chciałem się upewnić, że wiesz jak się sprawy mają. Wiele osób jest tego nieświadoma, a twoje pytanie dotyczące gildi, zasugerowało że możesz być jedną z tych osób.
                  Nie czuje urazy, pytałem o guild bo chciałbym polatać z PL'ami na szczeliny na wyższych poziomach. Np jak się okazało kamień rozwoju skrzydeł poza otrzymaniem w ET można także wycraftować ale potrzebne są 4 rodzaje jakiś leg. składników[ wnioskuje leg po kolorze ramki otaczajacej przedmiot] a wszystkie rzeczy lecą w instach jak np: Jaskinia złowrogiej energi, Grobowiec Krółowej, Podniebna Świątynia i Opuszczony magazyn. niestety na 1,2 i 3 poziomie te itemki nie lecą mimo że przeszedłem kilka razy.
                  Więc albo trzeba grać na poz 4 i 5 czyli Groza i Kataklizm jak się nie myle a tam gra mimo, że ma się dwa razy większy lvl to nawet solo na kataklizmie nie jest póki co zbyt łatwo więc przydałby się jakiś teamwork :]

Comment

Pozyskanie tych kamieni z ET to jedyna sensowna opcja, crafcenie ich z tych składników jest zbyt czasochłonne.
                    z 1 runu ET na 60/70 lvl leci średnio 10 kamieni, czyli dziennie spokojnie 30 sztuk. (dla wyjątkowo mocnych postaci, dodatkowa opcja to Blood castle)
                    Jeśli komus potrzeba więcej, to zamiast farmić skladniki do craftu, lepiej wyexpić dodatkowe postacie na 65lvl i robić nimi ET.

ps.
                    koreańska open beta zapowiedziana na 23 marzec, więc za miesiąc będzie możliwość wypróbowania full contentu.(niestety z koreańskimi krzaczkami:P)
                    Last edited by Sajonara; 23-02-17, 11:49 AM.

Comment

Właśnie a kiedy możemy się spodziewać open bety dla nas?

Comment

Working...
                      X